Az iskolabusz továbbra is közlekedik a városban a települési önkormányzat jóvoltából, melyet a WudiSulis gyerekek is ingyen használhatnak!
A személyszállítás 6:45-től 8:00 óráig tart a két útvonalon, 1-1 fordulóval. A megállapodás szerint a menetidő kb. 25 perc. A gyermekek hazaszállítását a vállalkozó a III. járat útvonalán vállalja. A III. járat 16:00 órakor indul, a menetidő 45 perc. Igény esetén érinti a Tiefenweg utcát is.
Az iskolabusz útvonala
I. járat (indulás 6:45)
Holdfény utca- Nagyszénás utca sarok
Sugár utca
Domb utca
Patak utca
Tiefenweg utca
Tölgyfa utca
Fenyő utca
Meggyes utca
Márity utca
Árpád fejedelem tér
Márity utca
Temető utca
Széchenyi utca- Temető utca sarok
II. járat (indulás 7:15)
Széchenyi utca
Fő utca
Erdő utca
Napsugár utca
Makkosi út- Megyei út sarok
Makkosi út
Gábor Áron utca
Jókai utca
Virágvölgy utca
Rákóczi Ferenc utca
Erkel F. utca
Széchenyi utca-Temető utca sarok
Árpád fejedelem tér
III. járat (indulás 16:00)
Árpád fejedelem tér
Temető utca- Széchenyi utca sarok
Temető utca
Fő utca
Fő utca- Alsó szervízút (Szivárvány Óvoda)
Erdő utca
Napsugár utca
Makkosi út- Megyei út sarok
Megyei út- Kert utca sarok
Kert utca
Domb utca
Sugár utca
Holdfény utca- Nagyszénás utca sarok